Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po telefonickom dohovore na partnerskej klinike PrimaVet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421903494000

Zo života našej ambulancie

Radi sa podelíme o novinky a všetko zaujímavé z našej veterinárnej ambulancie. Dozviete sa tu aj o niektorých pacientoch, ktorí nás navštívili so svojím problémom, či zdravotnými ťažkosťami.

Prípad z ambulancie: Borko a útvar na labke

Prípad z ambulancie: Borko a útvar na labke

Borko je náš verný pacient už niekoľko rokov a tentokrát k nám prišiel s útvarom na labke, ktorý bol veľký cca 2 cm. Keďže sa nerobil histologický rozbor nevieme určiť presný druh útvaru.

Náš štvornohý kolega Yuki

Náš štvornohý kolega Yuki

Milí priatelia, toto je náš Yuki, ktorý nám pomáha pri ordinovaní. Musíme podotknúť, že má v ambulancii dôležitú úlohu, viete akú?

Prajeme krásne prežitie Vianoc

Prajeme krásne prežitie Vianoc

Milí priatelia a klienti veterinárnej ambulancie Spektravet, ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v roku 2021. Veľmi si to vážime a sme radi, že môžeme pomáhať Vašim zvieratkám.

Vianočná zbierka 2021

Vianočná zbierka 2021

Blíži sa čas Vianoc a sviatkov, teda dní, kedy máme otvorené srdcia a snažíme sa obdarovať nielen svojich blízkych, ale pomôcť aj zvieratkám v núdzi, ktoré nemali až toľko šťastia.

Vianočné balíčky pre domácich miláčikov

Vianočné balíčky pre domácich miláčikov

Vianoce sa nám už pomaličky blížia a vy ešte stále nemáte vianočný darček pre svojho domáceho miláčika? Nevadí, u nás v Spektravete na vás čakajú vianočné balíčky určené pre psíky aj mačičky.

Prípad z ambulancie: Ali a jej  preventívna kontrola

Prípad z ambulancie: Ali a jej preventívna kontrola

Zavítala k nám pacientka Ali, ktorá má už síce 12 rokov, ale relatívne je ešte vitálna. Avšak na základe návštevy u nás v ambulancii a vykonanej preventívnej prehliadky, jej bolo zistených niekoľko diagnóz.