Dnes zatvorené

+421903494000

Spolupracujeme

Zvierací salón

Zvierací salón

Priamo v našej klinike sa nachádza populárny zvierací salón Veselá Labka. Zvierací salón Veselá Labka sa nachádza v našich priestoroch, hneď vedľa recepcie v samostatnej miestnosti. O Vaše zvieratko sa Vám tam postarajú veľmi milí a zároveň skúsení strihači a strihačky, ktorí majú podľa nás veľmi dobrý vkus. Zvoľte si termín strihania či kúpania priamo na ich webe.

VIAC INFO

Výchova, výcvik a hotel

Výchova, výcvik a hotel

Naša ambulancia spolupracuje s Výcvikovou školou Dogtrainer. Výchovno-výcvikové centrum Dogtrainer, na Teslovej 36, riadi p. Peter Peller, tréner  figurant, ktorý je tiež ako my z Ružinova. Výchovou a výcvikom psov zaoberá už niekoľko rokov a má ku nim rovnako emotívny vzťah ako my. Peter Vás naučí ako správne vychovať a vycvičiť vášho psíka. Okrem toho prevádzkuje aj hotel pre psov.

VIAC INFO

Royal Canin

Royal Canin

Odporúčame aj diéty a krmivá od výrobcu Royal Canin. Zakúpiť si ich môžete priamo u nás, prípadne si ich objednať. Máme tie výrobkové rady, ktoré v obchodoch nieje možné kúpiť.

VIAC INFO

Veterinárna klinika Primavet

Veterinárna klinika Primavet

Veterinárna klinika Primavet nachádzajúca sa na Rustaveliho 11 v Rači je v súčasnosti naše referenčné pracovisko, v ktorom sa sústreďujú špecialisti (chirurgovia, ortopéd, kardiológ, stomatológ, špecialisti na plazy a drobné cicavce), najmodernejšie prístroje a vykonávajú zložitejšie prípady. Lekári sú k dispozícii aj pre neočakávané a nepredvídateľné prípady mimo ordinačných hodín počas pohotovosti, ktorá funguje do 24:00. 

VIAC INFO

Veterinárna klinika Lionvet

Veterinárna klinika Lionvet

Veterinárna klinika Lionvet v Ivanke pri Dunaji funguje od roku 2014, za ten čas sa stala moderným a vyhľadávaným pracoviskom v oblasti veterinárnej medicíny. Klinika ponúka komplexnú profesionálnu starostlivosť v rámci prevencie, internej medicíny, chirurgie a poradenstvo s chovom, výživou a welfare pre domácich miláčikov. 

VIAC INFO

Veterinárna klinika Easyvet

Veterinárna klinika Easyvet

Veterinárna klinika Easyvet sa nachádza na Mánesovom námestí v Petržalke. Súčasťou kliniky je aj známy zvierací salón Veselá Labka. V Petržalke tieto prevádzky pribudli len nedávno, ale už teraz si ich okolie veľmi obľúbilo, kedže na jednom mieste vybavia so svojím domácim miláčikom takmer všetko. 

VIAC INFO