Dnes zatvorené

+421903494000

Recenzie

Prečítajte si, čo si o nás myslia naši pacienti.

Kristína Jurčová

Veľmi príjemné prostredie, milý pan doktor aj pani doktorka, úžasná pani sestrička. K zvieratkám (v mojom prípade k psíkom) sa správajú s veľkým citom, je vidieť, že zvieratká majú naozaj radi. Mne osobne vyhovuje aj poloha vrámci Ružinova.
 

Alice Mellard

Skvelá pani doktorka , kvalitné vyšetrenie, všetko vysvetlí a je nápomocná aj pri ostatných diagnózach. Takisto veľmi ochotný personál. Vrelo odporúčam. 

Rudolf Lazovy

Vyborný profesionálny prístup. Dobré ceny. Akútne vás zoberú hneď, objednajú vás do dvoch dni. Konečne veterina, kde sa vás nesnažia obtiahnuť o čo najviac peňazi za každú cenu, ako inde. Odporúčam.

Iveta F.

Chcela by som vyjadriť veľkú spokojnosť za starostlivosť o nášho kocúrika, ktorý bol kastrovaný. Mali sme veľký strach, veď je to náš miláčik, ale nebol dôvod, všetko prebehlo nad naše očakávanie. Ďakujeme pánovi doktorovi a celému tímu veterinárnej ambulancie.Môžeme len doporučiť.

Dominika Nguyen

Som veľmi spokojná s touto veterinárnou ambulanciou, konkrétne by som chcela vyzdvihnúť vynikajúcu prácu pána MVDr. Kalamena, ktorý nám doslova zachránil život psíka, ktorého dotrhal americký stafford. Je to naozaj skvelý profesionál, chirurg a príjemný aj ako človek. Ďakujeme za Maxíka.

David Lipa

Pani doktorka aj pán doktor a celý tím v Spektravet ambulancii sú profesionáli, vo svojom odbore aj čo sa komunikácie a zariadenia, čistoty ambulancie týka. Odporúčame aj služby psieho salóna, s ktorým sme boli vždy veľmi spokojní, psíka nám ostrihali na jednotku a to máme plemeno, ktoré nie je na Slovensku bežné a aj strih si vyžaduje istú zručnosť, myslím si. Sme veľmi radi a vďační, že nás prijali v SpektraVet. Vrelo odporúčame!

Kucerava Ivka

Veľké naše ďakujem patrí pánovi doktorovi Kalamanovi za odbornú starostlivosť a pohotovosť v prípade starostlivosti našej fenky. Prišli sme za ním po opakovanej návšteve inej kliniky, kde nesprávne stanovili diagnózu a ďalej už neliečili akútnu pankreatitídu. Po príchode k pánovi doktorovi, ktorý hneď urobil vyšetrenia, rozbor krvi a podal lieky, ktoré zabrali-začali liečiť zápal v tele a tým zachránil našu fenku od bolesti a trápenia, sme do dnešného dňa veľmi vďační. Jeho ľudský prístup ako aj láska k tomu čo robí je spoznať hneď od príchodu do kliniky.

Nikola Timmová

Dnes prva návšteva moje šteniatko 8 týždňové sa tam citila ako doma. Pani doktorka aj sestrička boli TOP! Bala som sa ako to zvladne ale mylslim že ma nove kamošky! Kto váha tak na 100% si môže byt istý že tu je personal milý ochotný! Vrelo doporučujem!

Peter Minarič

Dnes sme boli okrem rutinného očkovania a preventívnej prehliadky s pohryzeným psom u p. doktora Kalamena a boli sme veľmi spokojní. Profesionálny prístup, konzultácia ako sa patrí a pán doktor veľmi dobre šije.

Jaro Novanský

Veľmi ochotné doktorky , profesionálny prístup a milé prostredie. Konečne máme pre nášho psíka doktora!! P.S. prijateľné ceny :-) Bubu bola spokojná :-)

Dominik Beneš

Skvelý personál. Ochotný ,milý. No skratke len chvála. Ďakujem

Diana Bladová

Uzasne pani doktorky a sestricky, skvele vybavenie, nas Bobik sa k Vam uz znova nevie dockat :-) :-) :-)

Henrich Autner

Pekné, čisté, nové. Som rád, že máme máme takúto kvalitnú, RTG vybavenú ambulanciu rovno "pod oknami". Príjemný, milý personál, kvalitne vykonané vyšetrenie (z pohľadu lajka). Zároveň som vyhodnotil cenu za vykonané úkony ako veľmi prijateľnú poskytnutým službám. Odporúčam!