Dnes otvorené 08:00 - 16:30, pohotovosť po telefonickom dohovore na partnerskej klinike PrimaVet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421903494000

O našej veterinárnej ambulancii...

Vy a vaše zvieratká ste pre nás vždy na prvom mieste

Vy a vaše zvieratká ste pre nás vždy na prvom mieste

Veterinárna ambulancia SpektraVet je súčasťou združenia spolupracujúcich veterinárnych kliník PrimaVet v Rači, EasyVet v Petržalke a LionVet v Ivanke pri Dunaji. Veľmi si zakladáme na komplexnosti našich služieb. SpektraVet funguje od roku 2018, za tú dobu sa vypracovala na úroveň najvyhľadávanejšej veterinárnej ambulancie v Ružinove. Nájdete u nás profesionálnu starostlivosť, či už ide o preventívnu medicínu, rôzne vyšetrenia, internú medicínu, chirurgické zákroky, hospitalizáciu, chovateľské, výživové poradenstvo, pomoc pri pôrode či v posledných chvíľach života zvieratka. Naším spoločným cieľom je zdravý zvierací pacient a jeho spokojný majiteľ.

Vysoká odbornosť, žiadne skratky

Vysoká odbornosť, žiadne skratky

Máme radi zvieratá a svoju prácu. Každý z nás sa špecializuje na svoju obľúbenú oblasť veterinárnej medicíny. Napriek bohatej praxi a tisíckam úspešných veterinárnych zákrokov a spokojných klientov sa neustále naďalej dovzdelávame o aktuálne novinky v odbore. Chodíme na početné medzinárodné odborné školenia a informujeme sa o najnovších poznatkoch z cudzojazyčnej literatúry. Keď ste so svojím zvieratkom u nás, môžete si byť istí, že mu bude určená správna diagnóza a poskytnutá špičková starostlivosť. Okrem nášho "zdravého jadra" k nám pravidelne chodia špičkoví odborníci na jednotlivé odborné oblasti (napríklad chirurgia mäkkých tkanív, zlomeniny, dermatologickí špecialisti...), takže naozaj vás jednak ušetríme od prevážania zvieratka po celom meste, pretože veľkú väčšinu poskytovaných vyšetrení poskytujeme u nás.

Špičkové vybavenie

Špičkové vybavenie

Naše pracovisko disponuje moderným vybavením, ktoré dopĺňame a vylepšujeme podľa potreby a možností. K dopracovaniu sa ku správnej diagnóze využívame najmodernejšie prístroje, ktoré nám spolu s našime dlhoročnými skúsenosťami umožňujú efektívnejšie diagnostikovať a zlepšiť zdravotný stav pacienta. Vďaka nim môžeme poskytovať u nás na jedno mieste veterinárnu starostlivosť pre Vaše zvieratko presnejšie, rýchlejšie a na základe kvalitnejších informácií. 

VIAC INFO

Príjemné prostredie je dôležité

Príjemné prostredie je dôležité

Tak ako je návšteva lekára pre ľudí zväčša stresujúca, tak aj návšteva veterinárnej ambulancie vo svojej podstate môže vyvolávať u zvieracích pacientov negatívne reakcie. Príjemným prostredím a ľudským prístupom sa snažíme dokázať majiteľom aj ich zvieracím pacientom, že to môže byť aj inak, zvieratká nemusia byť vystresované a lekári sa im môžu nerušene venovať. Pri návšteve naši klienti oceňujú bezproblémové parkovanie, útulnú čakáreň, bezplatné občerstvenie pre návštevníkov aj zvieracích pacientov a WiFi pripojenie na internet. Naša ambulancia má okrem vnútorného posedenia aj posedenie pred vchodom na lavičke. 

Sme tu pre vaše zvieratká vždy, keď nás potrebujú

Sme tu pre vaše zvieratká vždy, keď nás potrebujú

Vaše zvieratko si nevyberá čas, kedy potrebuje odbornú a profesionálnu pomoc. Pre našich klientov je v prípade potreby špičková starostlivosť od našich veterinárnych lekárov k dispozícii aj mimo bežných ambulantných hodín. Cez víkend, počas letných prázdnin dokonca aj na Silvestra, či Nový rok bude o Vaše zvieratko postarané na našich partnerských klinikách (PrimaVet, LionVet), kde tiež majú prístup ku kompletnej zdravotnej dokumentácii pacienta. Pred návštevou doporučujeme si rezervovať termín konzultácie s našimi veterinárnymi lekármi buď emailom, SMS alebo telefonicky. 

VIAC INFO

Indivuálny prístup a individuálny termín

Indivuálny prístup a individuálny termín

Ak si z akéhokoľvek dôvodu prajete konzultáciu s nami mimo ambulantných hodín, radi sa s Vami stretneme aj vtedy. Stačí k tomu len telefonická dohoda s niektorým z nás na telefónnom čísle +421 903 494 000. Vďaka spolupráci s partnerskými veterinárnymi klinikami - Primavet v Rači, Easyvet v Petržalke a Lionvet v Ivanke pri Dunaji, vieme dosiahnuť lepšie podmienky pri nákupe od dodávateľov prístrojov, materiálu, ale aj liekov či veterinárnych diét. O tieto výhody sa s Vami delíme v podobe nižších cien pre našich pacientov.