Dnes otvorené 08:00 - 19:00, Pohotovosť NON STOP po telefonickom dohovore na partnerskej klinike PrimaVet v Rači

+421903494000

O nás

Vy a Vaše zvieratko ste pre nás vždy na prvom mieste

Cieľom našej veterinárnej kliniky SpektraVet je taká starostlivosť o psov, mačky a ostatné malé spoločenské zvieratá, akú si klienti v Bratislave, a najmä v Ružinove, vždy priali.

V praxi to znamená poskytovanie špičkovej komplexnej starostlivosti pre domácich miláčikov, vrátane prevencie, liečby a hospitalizácie v príjemnom prostredí s dobrou dopravnou dostupnosťou, bez dlhého čakania na vyšetrenie, s non-stop pohotovosťou na partnerskej klinike a s využitím najnovších odborných poznatkov, postupov a technológií.

Naším spoločným cieľom je zdravý zvierací pacient a jeho spokojný majiteľ.

Vysoká odbornosť, žiadne skratky

Máme radi zvieratá a svoju prácu. Každý z nás sa špecializuje na svoju obľúbenú oblasť veterinárnej medicíny. Napriek bohatej praxi a tisíckam úspešných veterinárnych zákrokov a spokojných klientov sa neustále naďalej dovzdelávame o aktuálne novinky v odbore.

Chodíme na početné medzinárodné odborné školenia a informujeme sa o najnovších poznatkoch z cudzojazyčnej literatúry. Keď ste so svojím zvieratkom u nás, môžete si byť istí, že mu bude určená správna diagnóza a poskytnutá špičková starostlivosť.

Okrem nášho "zdravého jadra" :) k nám pravidelne chodia špičkoví odborníci na jednotlivé odborné oblasti (napríklad chirurgia mäkkých tkanív, zlomeniny, dermatologickí špecialisti...), takže naozaj Vás jednak ušetríme od prevážania zvieratka po celom meste, pretože veľkú väčšinu poskytovaných vyšetrení poskytujeme u nás.

Špičkové vybavenie

Našu kliniku sme vybavili najmodernejšími prístrojmi, od špičkových analyzátorov a mikroskopov až po digitálny rontgen.

Vďaka nim môžeme poskytovať u nás na jedno mieste veterinárnu starostlivosť pre Vaše zvieratko presnejšie, rýchlejšie a na základe kvalitnejších informácií.

Radi Vám ukážeme a vysvetlíme naše vybavenie počas vašej návštevy :) alebo si ho možete pozrieť na na našich webových strákach v časti Služby.

VIAC INFO

Transparentnosť a férovosť za každých okolností

Naša klinika je tvorená skúsenými veterinárnymi doktorkami a doktormi. Okrem vysokej odbornosti kladieme dôraz aj na transparentnosť, férovosť a profesionalitu vo vzťahu k zvieracím pacientom a ich majiteľom.

To znamená, že Vás vždy pravdivo informujeme o zdravotnom stave Vášho zvieratka a o optimálnej terapii, teda vás neposielame na zbytočné vyšetrenia ani nenútime predražené lieky.

Pes nie je mačka alebo prečo je príjemné prostredie dôležité

Tak ako je návšteva lekára pre ľudí zväčša stresujúca, tak aj návšteva veterinárnej ordinácie zo svojej podstaty vyvoláva u zvieracich pacientov negatívne reakcie.

Príjemným prostredím našej kliniky a ohľaduplným chovaním sa snažíme dokázať majiteľom aj ich zvieracím pacientom, že to môže byť aj inak.

V našej veterinárnej klinike dbáme na vytvorenie príjemného prostredia pre zvieracích pacientov a ich majiteľov tak, aby sme docielili, že zvieratká nebudú vystresované a my sme sa mohli nerušene venovať pacientovi a jeho problémom. Aj z toho dôvodu má naša klinika okrem vnútorného posedenia aj posedenie pred vchodom na lavičke.

Pri návšteve u nás určite oceníte aj bezproblémové parkovanie, útulnú čakáreň, bezplatné občerstvenie pre návštevníkov aj zvieracích pacientov a WiFi pripojenie na internet.

Prečo ponúkame také výhodné ceny služieb pri takej vysokej kvalite

Vďaka spolupráci s partnerskými veterinárnymi klinikami v Bratislave vieme dosiahnuť lepšie podmienky pri nákupe od dodávateľov prístrojov, materiálu ale aj liekov či veterinárnych diét. O tieto výhody sa s Vami delíme v podobe nižších cien pre našich pacientov.

Sme tu pre Vás - vždy keď nás potrebujete

Vaše zvieratko si nevyberá čas, kedy potrebuje odbornú a profesionálnu pomoc. Pre našich klientov je v prípade potreby špičková starostlivosť od našich veterinárnych lekárov k dispozícii aj mimo bežných otváracích hodín. Cez víkend, počas letných prázdnin dokonca aj na Silvestra či Nový rok bude o Vaše zvieratko postarané buď u nás alebo v niektorej z našich parterských kliník (kde tiež majú prístup ku kompletnej zdravotnej dokumentácii).

Pred návštevou doporučujeme si rezervovať termín konzultácie s našimi veterinárnymi lekármi buď emailom, SMS alebo telefonicky. Bez predchádzajúceho nahlásenia k nám môžete prísť ktorýkoľvek pracovný deň od 8:30 do 19:00, v sobotu od 9:00 do 14:00 a v nedeľu od 9:00 do 12:00.

VIAC INFO

Indivuálny prístup a individuálny termín

Ak si z akéhokoľvek dôvodu prajete konzultáciu s nami mimo otváracích hodín, radi sa s Vami stretneme aj vtedy. Stačí k tomu len telefonická dohoda s niektorým z nás na telefónnom čísle +421 903 494 000