Dnes otvorené 08:00 - 16:30, pohotovosť po telefonickom dohovore na partnerskej klinike PrimaVet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421903494000

Veľká vianočná zbierka 2020

Veľká vianočná zbierka 2020

Ako každý rok v tomto predvianočnom období sa na Vás obraciame s prosbou o pomoc pre opustené zvieratká.

Ako každý rok v tomto predvianočnom období sa na Vás obraciame s prosbou o pomoc pre opustené zvieratká. Vďaka skvelým Občianskym združeniam majú teplý peliešok a dočasnú opateru. Sme šťastní, že existujú tieto združenia, ktoré denno denne pomáhajú a zachraňujú. Počas tohto náročného roka nás spojili silné príbehy, ktoré sa nám všetkým vryli do pamäti a potvrdili, že musíme byť ohľaduplní a pomáhať tým, čo to potrebujú.

Aj piaty ročník vianočnej zbierky bude preto výnimočný. 

Nielen, že môžete priniesť potrebné krmivá, deky, hračky a podobne ku nám, ale od 06.12.2020 do 7.1.2021 si u nás môžete zakúpiť aj ponožky z limitovanej edície, ktoré určite potešia celú rodinu a zároveň zvieratká v núdzi. Tento krát sú žlté :)

Minulý rok sme vďaka Vám mohli venovať 598 EUR. Výťažok z predaja aj všetky vyzbierané predmety budú podarované opať OZ Zverokruh a OZ Mačky SOS.

Pre túto dobrú vec sa spojila naša klinika SpektraVet s trojicou ďalších veterinárnych kliník Dr.Vet, LionVet a PrimaVet.