Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po telefonickom dohovore na partnerskej klinike PrimaVet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421903494000

Preventívne vyšetrenie krvi: Využite zľavový kupón

Preventívne vyšetrenie krvi: Využite zľavový kupón

Základné vyšetrenie krvi je jedno z najdôležitejších preventívnych vyšetrení, ktoré by mali vaši zvierací miláčikovia pravidelne podstúpiť. S pravidelnou prevenciou im dokážete zlepšiť zdravotný stav, a tak im zabezpečiť kvalitný a dlhší život.

Cieľom vyšetrenia je včas rozpoznať rizikové faktory ochorení, ktoré môžu súvisieť aj so zvyšujúcim sa vekom pacienta a následne, čo najrýchlejšie zaviesť prípadné liečebné kroky. U starších pacientov (seniorov / geriatrických pacientov) sa odporúča podstúpiť preventívne vyšetrenie krvi v polročnom intervale. Vplyvom zvyšujúceho sa veku zvieratkám klesá funkcia jeho imunitného systému. Čo znamená, že sú náchylnejšie na ochorenia infekčného charakteru. Niektoré ochorenia sa navonok nemusia vôbec klinicky prejaviť, alebo len v malej miere. Môže dochádzať k poklesu činnosti jednotlivých orgánových sústav, najčastejšie zlyháva funkcia obličiek, pečene a srdca. Takisto môže dôjsť k rozvoju nádorových ochorení alebo k poklesu metabolizmu. Je potrebné myslieť aj na to, že starší organizmus potrebuje iné zloženie živín v potrave, aby prospieval. Preto sa vyšetrenie krvi považuje za významnú úlohu v prevencii ochorení.

Ponúkame hematologické a biochemické vyšetrenie krvi s využitím najmodernejších prístrojov, ktoré zaručujú rýchle a spoľahlivé výsledky do 30 min. Následne vďaka nim dokážeme rýchlo odhaliť skryté, alebo už klinicky sa prejavujúce ochorenie vnútorných orgánov a nastaviť tak správnu liečbu.

Hematologický analyzátor MINDRAY nám pomáha diagnostikovať stav krvi pacientov. Analyzuje 12 resp. až 18 rôznych parametrov vrátane 3 histogramov. Slúži na určenie počtu bielych, červených krviniek a krvných doštičiek. Je to dôležité pre posúdenie typu a závažnosti prebiehajúceho ochorenia, pre určenie nedostatku červených krviniek tzv. anémie a pre včasné odhalenie porúch zrážanlivosti krvi.

Biochemický analyzátor FujiFilm Dri-Chem NX600 slúži na stanovenie základných parametrov krvi. Dokáže zhodnotiť funkciu obličiek, pečene, celkového metabolizmu, či minerálov. Nezabúdajte, že s pravidelnou prevenciou dokážete zlepšiť zdravotný stav domáceho miláčika, a tak mu zabezpečiť kvalitný a dlhší život.

--------------------------------------------------------------------------

Zľava 20% s využitím zľavového kupónu - Ružinovské echo

Ponúkame vám možnosť využiť u nás v ambulancii SpektraVet zľavu 20% na hematologické vyšetrenie krvi na základe zľavového kupónu, ktorý nájdete v Ružinovskom echu (č.10/2022). 

Podmienky využitia: 

  • Vyšetrenie krvi je určené pre psy a mačky staršie ako 5 rokov.
  • Zľavu je možné využiť len s originálnym zľavovým kupónom, ktorý bude uverejnený v aktuálnom vydaní Ružinovského echa (č.10/2022).
  • Potrebné je kupón priniesť na dané vyšetrenie priamo do veterinárnej ambulancie SpektraVet.
  • Zľavový kupón 20% je možné uplatniť do 24.12.2022.
  • Zároveň je nutné, aby zvieratko podstúpilo spolu s hematologickým vyšetrením: odbery, biochemické vyšetrenie krvi, klinické preventívne vyšetrenie (uvedené vyšetrenia si hradí klient v plnej výške).
  • Zľavový kupón nie je možné kombinovať s inými zľavami.
  • Viac informácii na uvedenom tel.čísle.

Neváhajte využiť túto jedinečnú ponuku a objednajte sa u nás na tel. čísle 0903 494 000 alebo emailom info@spektravet.sk (nezabudnite priniesť so sebou zľavovový kupón).