Dnes otvorené 08:00 - 19:00, pohotovosť po telefonickom dohovore na partnerskej klinike PrimaVet v Rači do 24:00. Po polnoci len hospitalizované zvieratá.

+421903494000

Veterinárny lekár/ka - SENIOR

Zabehnutá a v okolí veľmi obľúbená veterinárna ambulancia SpektraVet - Ružinov Bratislava www.spektravet.sk, ponúka pracovnú pozíciu: Veterinárny lekár/ lekárka SENIOR.

Termín nástupu: Ihneď
Druh pracovného pomeru: mandátna zmluva
Adresa: Ružinovská 1, 821 02 Bratislava
 
Mzda: SENIOR od 1400,- Eur (konečné platové ohodnotenie bude dohodnuté na osobnom pohovore, na základe skúseností konkrétneho uchádzača)
Platové ohodnotenie závisí od dĺžky praxe, skúseností, osobného prínosu a entuziazmu pre prácu na ambulancii, ale aj od spolupráce s ostatnými prepojenými pracoviskami. Základná zložka sa navyšuje o príplatky za víkendy, sviatky, percentuálny podiel na tržbách počas pohotovosti.
 

Kto sme:

Sme tím mladých lekárov a asistentov, príjemne naladení, s motiváciou a chuťou sa zlepšovať. Kvalita našich služieb spočíva v spolupráci 4 prepojených veterinárnych pracovísk v Bratislave a Ivanke pri Dunaji (PrimaVet, LionVet, EasyVet + SpektraVet). Máme zastúpenie kolegov rôznych špecializácií a tento dynamický kolektív neustále rozširujeme, pracujeme na svojich postupoch, pomáhame si a jednotlivé prípady spoločne konzultujeme. Spája nás snaha poskytovať najlepšie veterinárne služby a mať spokojných zákazníkov pri použití moderných postupov a technológií.

Táto pozícia si vyžaduje človeka, ktorý aj napriek práci na menšom pracovisku vynaloží o to väčší dôraz na osobný kontakt so zákazníkom a tiež dôraz na dolaďovanie detailov, ktoré povedú k maximálne profesionálnemu výsledku. Je potrebné, aby zapadol do tímu (v súčasnosti dvoch doktorov, ktorý plánujeme rozšíriť aj o pomocný personál) Pri konečnom stave personálu na tomto pracovisku počítame s 3 doktormi a 1 asistentom. Na druhej strane sú potrebné aj jeho dobré vzťahy s kolegami na ostatných troch prevádzkach patriacich do nášho spoločenstva.

 

Požadujeme:

- VŠ vzdelanie II. stupňa (titul MVDr.), prax v obore minimálne 2 roky,
- motivácia, flexibilita, nekonfliktnosť s dôrazom na snahu o dobré vzťahy medzi kolegami a k zákazníkom,
- empatia k pacientom a schopnosť ústretovej komunikácie s majiteľom,
- vítaný anglický resp. nemecký jazyk na komunikačnej úrovni,
- práca na pohotovosti na partnerskej klinike v Rači (podľa rozvrhu, cca 4 krát v mesiaci),
- ochota rotovať medzi pracoviskami za účelom budovania spolupráce s ostatnými kolegami a rastu odborných zručností,
- vlastný automobil výhodou
 

Ponúkame:

- motivujúce platové ohodnotenie,
- 10 a viac dní plateného voľna (v závislosti od pracovného vyťaženia),
- možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie, špecializácie s veľkou podporou zo strany zamestnávateľa,
- moderné vybavenie (RTG, USG, hematologický a biochemický analyzátor, rigidný endoskop monitor životných funkcií s kapnografom, najmodernejší inhalačný prístroj,...)
- príjemný pracovný kolektív,
- podpora od služobne starších (skúsenejších) kolegov,
- postupné zaradenie do víkendových a pohotovostných služieb pod dohľadom zabehnutých kolegov,
- benefity pri starostlivosti o vlastné zvieratá, výhody pri nákupe u obchodných partnerov,
- podpora v ďalšom rozvoji a špecializácie,
- preplatenie seminárov na Slovensku aj v zahraničí, nákup potrebnej literatúry, v prípade potreby rozšírenie vybavenosti pracoviska,
- možnosť parkovania a dobrá dostupnosť MHD,
- zázemie pre zamestnancov, kuchynka na ohriatie vlastnej stravy, pitný režim, občerstvenie, v blízkosti Lidl